Loading…
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić użytkownikom komfort przeglądania. Dalsze przeglądanie witryny oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie z niej plików cookies.
TAK
IQOS CLUB
Cześć! Twój znajomy {{user.firstName}} poleca Cię do zakupu IQOS-a w ramach niepublicznego programu lojalnościowego IQOS CLUB. Wypełnij formularz, potwierdź zgodę na kontakt klikając link w SMS-ie, a następnie wybierz w jaki sposób chcesz poznać IQOS-a
Wpisz imię
{{fieldsValidation.phoneNumber.errMsg}}
{{ 'Wyślij' }} button-arrow
Administratorem danych osobowych jest Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o., z/s w Krakowie (31‑982), przy al. Jana Pawła II 196. Twoje dane przetwarzamy w celu realizacji Programu „IQOS CLUB” oraz przekazywania informacji handlowych o naszych produktach i usługach, co jest naszym ... CZYTAJ DALEJ prawnie uzasadnionym interesem. Podanie danych jest dobrowolne. W oparciu o informacje o Twoich zainteresowaniach podanych przez Ciebie w Twoim profilu w Programie „IQOS CLUB” będziemy dokonywać profilowania w celu dostarczania Ci spersonalizowanych komunikatów, dostosowanych do Twoich zainteresowań. Masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz wycofania zgody na kontakt, aby to zrobić prosimy o wysłanie emaila na adres contact.pl@iqos.com lub o kontakt z infolinią pod nr 801 801 501 (koszt połączenia według stawki Twojego operatora). Więcej o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w Polityce Prywatności.